Nabídka kurzů

Individuální výuka angličtiny

Výuka probíhá podle vašich časových možností.

Kurz je vhodný, pokud jste časově vytíženi nebo pokud pouze potřebujete individuální přístup. Připravíme Vám kurz na míru, podle Vašich přání a požadavků.

 

DETAIL KURZU 

 

Firemní kurzy angličtiny

Výuka probíhá podle vámi zadaných požadavků. Dále je možné, aby výuka byla vedena přímo u Vás ve firmě popřípadě v našich učebnách, záleží pouze na Vás.

Chcete vzdělávat své zaměstnance a hledáte vhodného partnera? Poskytujeme komplexní služby a profesionální přístup při sestavování kurzů pro Vaše zaměstnance. Snažíme se vyjít našim zákazníkům vstříc a hlavně nezatížit Váš rozpočet.

 

DETAIL KURZU 

 

Kurzy angličtiny pro děti školního věku a mládež

Kurzy jsou 1x-2x týdně 60 minut

Hledáte spolehlivou jazykovou školu, kde nechat své dítě učit se anglicky? Chcete, aby začalo s výukou angličtiny co nejdříve a hlavně aby ho angličtina bavila? Nabízíme Vám naše profesionální lektory, kteří si vezmou Vaše děti nastarost a zajistí tak hladký průběh výuky. K tomuto kurzu je zapotřebí zakoupit si učebnici, avšak veškeré ostatní materiály zařídí naše škola. Po každé vyučovací hodině dostane každý žák doporučení, na co se doma podívat a co je potřeba si dále procvičovat.

 

DETAIL KURZUApply
  • Našim posláním je, aby Vás anglický jazyk bavil a byli jste připraveni ho použít ihned v praxi.

Hello Academies is fully accredited.
IATQuO logo Samller Earth logo