Angličtina pro firemní zákazníky

Poskytujeme komplexní služby pro firemní zákazníky. Naše jazyková škola se snaží poskytnout našim klientům profesionální přístup a diskrétnost. Kurzy jsou vedeny profesionálně proškolenými lektory, kteří mají zkušenosti s výukou angličtiny po celém světě. Angličtinu vyučují především rodilý mluvčí.

 

Co můžeme nabídnout firemním zákazníkům

- intenzivní firemní výuku

- výuka může probíhat přímo ve Vaší firmě a nebo v našich učebnách

- zaměstnanci budou testováni pro správné rozdělení a na Vaše přání můžeme vypracovat report a zhodnotit průběh a zlepšení u jednotlivých zaměstnanců

- možnost další spolupráce  (zaměstnanci firmy se  mohou zúčastnit dalších kurzů naší jazykové školy za výrazně lepších podmínek)

 

Proč si zvolit naši jazykovou školu ve vaší firmě?

- profesionální a vyškolení lektoři se zkušenostmi s výukou z celého světa

- lektoři jsou rodilý mluvčí (USA, UK) a čeští lektoři

- vaši zaměstnanci dosáhnou výsledků takřka okamžitě

- interaktivní metody výuky

- reporty o dosažených výsledcích a pokrocích

 

Lektoři naší jazykové školy

Všichni naši lektoři jsou profesionálně vyškoleni. Většina našich studentů má vysokoškolský diplom a nebo jsou držiteli certifikátů CELTA/TEFL. Pro výuku kurzů pro naše firemní klienty vybíráme lektory s business praxí tak, aby byl zajištěn nejlepší možný výsledek.  

Před začátkem prvního kurzu můžeme zajistit ukázkovou hodinu ZDARMA, abyste se mohli rozhodnout, zda je lektor ten pravý pro Vás a Vaše zaměstnance.

Disponujeme českými lektory i rodilými mluvčími. Výběr lektora je jen na Vás. Jelikož se snažíme poskytovat ty nejlepší možné služby a víme, jak je důležitá stabilita lektorů, tak lektory neměníme v průběhu kurzu. Pokud se však stane, že se lektor nemůže dostavit na výuku, jsou studenti vždy informováni nejpozději 24 hodin před zahájením lekce. Pokud studenti nebudou souhlasit lekce bude zrušena a nahrazena.

 

Rozřazení studentů do skupin 

V rámci balíčku našich služeb provedeme počáteční rozřazení studentů do skupin pomocí písemného testu. Na základě jeho výsledků budou studenti rozřazeni do skupin. Aby lekce měly co největší přínos, doporučujeme skupinky max. 5 studentů.

Testovaní je ZDARMA a proběhne před začátkem kurzů.

 

Monitorování kvality a výsledků výuky

Hello Academy se snaží důsledně kontrolovat kvalitu výuky a lektorů. Naši zaměstnanci navštěvují hodiny a kontrolují, zda výuka probíhá podle metodické předlohy.

Naši zaměstnanci jsou k dispozici studentům, pokud by měli případné stížnosti na výuku nebo lektora. Pokud jsou zjištěny nedostatky v kvalitě výuky či nedostatky na straně lektora naše jazyková škola to neprodleně urovná.

 

Hodnocení studentů

Studenti jsou pravidelně hodnoceni, následně vypracováváme reporty, které jsou pouze pro osobní použití zadavatele. Hodnocení probíhá na základě testů sestavených lektorem pouze z probrané látky. Podle vašich požadavků může probíhat testování na konci každého semestru, případně i v jeho průběhu.

Výsledky hodnocení jsou předány konkrétní osobě i s doporučením, jak je možné dále pokračovat ve výuce. Každý účastník obdrží po skončení kurzu certifikát o absolvovaní kurzu i s příslušnou úrovni.

Rádi pro Vás zpracujeme konkrétní nabídku, stačí nás kontaktovat na emailu nebo můžete volat naší infolinku 728-345-284.Apply
  • Připravíme Vám firemní kurzy anglického jazyka na míru a to přesně podle vašich požadavků.

    Není potřeba se o nic starat, vše připraví naši koordinátoři.

Hello Academies is fully accredited.
IATQuO logo Samller Earth logo